Logo

snagator SoundTech PL-1004 4 Ch.1000 W

Број на оглас: 2929196 | Објавен на: 09.12.2018, 12:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 200 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Музички инструменти и опрема / ДЈ Опрема

Вид на оглас: Се продава


SoundTech PL-1004 4 Channel 1000 Watt Quad Power Amplifier

165 вати x 4 @ 8 оми RMS

250 вати x 4 @ 4 оми RMS

500 вати x 2 премостувани @ 8 оми RMS

 Slobodan

Потврден огласувач