Logo

Izdrabotka, Krecenje , gips karton , abrib

Број на оглас: 2929774 | Објавен на: 25.02.2020, 09:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2 €
Цената не е фиксна

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Молери гипсери фасадери

Вид на оглас: Се продава


Rabotime:
- Gips karton - spusteni plafoni pregradni zidovi
- Opsivki na vrati i prozorci
- Gletuvanje
- Abrib
- Farbanje belo i vo boja
- Stiropor izolacija
Rabotime kvalitetno i profesionalno Informacii na mobilen

078-238-966
078-238-966
078-238-966

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 oglas

Потврден огласувач