Logo

Volkswagen BORA 1.9 TDI

Број на оглас: 2929849 | Објавен на: 23.07.2018, 14:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Bora

Година: 1999

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2019

Сила на моторот: 81 kw / 110 ks

Цена: 2.999 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Bora 1.9 tdi 81 kw vo prekrasna sostojba
So full oprema i registrirana
TEL 071-394-894
Miki

 Дебар    Општина: Дебар

Прати Е-Маил

 jove

Потврден огласувач