Logo

Kia sportage 1.6 gdi benzin 2016g

Број на оглас: 2929885 | Објавен на: 12.07.2018, 10:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Kia

Модел: Sportage

Година: 2016

Гориво: Бензин

Километри: 30000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2019

Сила на моторот: 99 kw / 135 ks

Цена: 14.199 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kia sportage 1.6 135ks so full oprema kamera za parkiranje so senzori zelen karton neuvezuvana!

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 ivan

Потврден огласувач