Logo

Alfa romeo 145 1.6 benzin/plin

Број на оглас: 2929942 | Објавен на: 06.04.2019, 23:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Alfa Romeo

Модел: Alfa 145

Година: 1998

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2019

Сила на моторот: 88 kw / 120 ks

Цена: 1.150 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Alfa romeo 145 1.6 benzin/plin kolata e vo odlicna sostojba napraven servis pred 1000 km stegnata prednica xenon svetla godisna vinetka za bg zelen karton ima klima koja raboti moze i zamena za drugo vozilo ponudete kontakt tel:078/412-094 isto taka moze i na viber na istiot broj

 Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

 Nikola

Потврден огласувач