Logo

OPEL ANTARA

Број на оглас: 2930087 | Објавен на: 18.04.2019, 15:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Antara

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 06.2019

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Цена: 5.500 €
5.600 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Dzipot e vo top sosotojba. Novi gumi.Kozen salon. Kimatronik. Elektrika na stakla. Grejaci na sediste na retrovizori. Halogeni svetla. Maglenki.Kozen volan.Aluminiumski bandazi. Golema udobnost pri patuvanjeto.Zelen karton do 6.2019.

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 kosta

Потврден огласувач