Logo

Citroen C4 1.6 Hdi 2006 god

Број на оглас: 2930237 | Објавен на: 19.08.2018, 08:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Citroen

Модел: C4

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2018

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 3.600 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Citroen C4 1.6 Hdi 2006 godina,registriran do 12.2018,zelen karton, redovno servisiran i odrzuvan,mala potrosuvacka, full oprema, klimatronic

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 Borce

Потврден огласувач