Logo

KLIMATRONIK ZA W 140

Број на оглас: 2930746 | Објавен на: 15.08.2019, 10:38
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: w 140 s 350

Tип на делови: Клима уреди

Цена: 40 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


KLIMATRONIK KONTROLA ZA MERCEDES
W 140 „SLON“
1991 - 1996 GOD.
POLOVEN , PROVEREN SE FUNKCIONIRA!!!

  Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

  DRAGI

Потврден огласувач