Logo

Fosti 150cc

Број на оглас: 2930765 | Објавен на: 29.04.2019, 18:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Останати марки

Вид: Скутер

Година: 2007

Модел: Fosti

Километри: 15000

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


Fosti 150cc vo top sostajba pali vozi za povekje info na tell

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Marko

Потврден огласувач