Logo

Алансер за suzuki intruder 1500

Број на оглас: 2931006 | Објавен на: 12.02.2019, 06:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 150 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори/мопеди и Опрема / Резервни делови / Резервни делови за мотори

Вид на оглас: Се продава


Се продава алансер за сузуки интрудер 1500/1400 цц до 2004 год. мислам дека е истиот

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Борче

Потврден огласувач