Logo

Negotino, se izdava prekrasna kukja vo naselbata Antigona!

Број на оглас: 2931158 | Објавен на: 17.10.2018, 13:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 130 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Струја

Дворна површина: 150 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Нова

Опрема: Наместен

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Гаража

Ориентација: Југоисток

Адреса: Антигона 70б, Неготино 1440

Цена: 100 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се изнајмува


Се издава куќа во населбата Антигона во град Неготино. Куќата е солидна градба, градена од ГРАНИТ-Скопје. Куќата се наоѓа над градскиот Музеј, на само 5 минути пешки од центарот на градот на 2 минути пешки од Градската Болница и на 1 минута од Автобуската постојка за град Кавадарци и фабриката Draxlermayer.
Куќата е на два спрата од коишто вториот е целосно опремен за живеење, блиндирана врата, кујна со аспиратор, нов фрижидер, спална соба, гостинска соба, дневна соба. Има машина за перење.Балкон со поглед кон градот.Куќата е од новите градби.

Долниот спрат е со пространа гаража и голема соба којашто може да се користи како подрумска просторија. Многу мирна улица без никаква врева и многу добри соседи.
Греењето е на струја исто и на дрва.

Ве молам само телефонски повици!!
Без SMS, Viber, WhatsApp, email. Благодарам однапред.

Телефон за контакт, Нон-Cтоп 24/7 само на следнит броj:
075 920 991

ДОБРОДОЈДЕНИ СТЕ ВО СЕКОЕ ВРЕМЕ ДА ЈА ПОГЛЕДНЕТЕ ОВАА УБАВА КУЌА.
ЌЕ СЕ ДОГОВОРИМЕ ЗА СЕ, ЌЕ НАЈДЕМЕ ЗАЕДНИЧКИ ЈАЗИК.

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 xxxxxxxxx

Потврден огласувач