Logo

Се продава стан

Број на оглас: 2931187 | Објавен на: 17.12.2018, 19:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 6

Квадратура: 108 m²

Греење: Струја

Спрат: 4 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Реновиран

Опрема: Луксузен

Лифт: Не

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 2

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 2 Паркинг места

Ориентација: Исток

Адреса: Н Веселиевски

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


луксузен стан

 Nikola