Logo

Apartmani vo Star Dojran VILA V&N

Број на оглас: 2931361 | Објавен на: 24.05.2020, 21:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 6

Квадратура: 300 m²

Број на спратови: Високо приземје

Греење: Струја

Дворна површина: 400 m²

Тип на домот: Вила

Состојба: Нова

Опрема: Наместен

Година на градба: 2010

Година на реновирање: 2018

Број на балкони: 4 Балкони

Број на бањи: 4

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација: Исток

Адреса: Ul Partizanska br 13

Цена: 20 €

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се изнајмува


Kompletno opremeni novi apartmani so wc,kujna,plazma tv,klima i frizider na 3 minuti peski od centarot na vtora linija kontakt i rezervacii na tel.078229577 Pepi
078229577 Pepi
078229577 Pepi
078229577 Pepi
Samo na ovoj broj.

 Гевгелија    Општина:Дојран

Прати Е-Маил

 Nikola

Потврден огласувач