Logo

Prodavam igri za PS4

Број на оглас: 2931924 | Објавен на: 21.10.2018, 15:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.200 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / PC Игри и Видео игри / Sony PS Playstation игри / Sony PS4 игри

Вид на оглас: Се продава


Igrata e kako nova bez grepka. Zvonete ili pisete na viber ili SMS. Na email ne odgovaram. Bez zameni. Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Boban

Потврден огласувач