Logo

PASSAT 1.9/110 tdi

Број на оглас: 2931953 | Објавен на: 22.11.2018, 17:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 1997

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 81 kw / 110 ks

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


1.9/110 tdi KLIMATRONIK, registriran so zelen karton, so novi zimski gumi, I bez texnicki I vizuelni nedostatoci/

 Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

 bojan

Потврден огласувач