Logo

ПРЕВОЗ ДО СОЛУН ХАЛКИДИКИ

Број на оглас: 2932380 | Објавен на: 10.06.2019, 12:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Во месец: Јули

Тип на превоз: Нудам превоз

Од: Скопје

До: Други

Време на тргнување: 04.00

Датум: 23

Цена: 25 €
Цената не е фиксна

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Патувај заедно

Вид на оглас: Се продава


СЕКОЈ ДЕН СОЛУН ХАЛКИДИКИ СО АВТОМОБИЛ
ЦЕНИ ОД 25 ЕВРА

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 МОТОРЕНТ

Потврден огласувач