Logo

Peugeot 407

Број на оглас: 2932493 | Објавен на: 15.01.2019, 10:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 407

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 300000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2019

Сила на моторот: 407 kw / 553 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava peugeot 407 vo besprekorna sostojba mozna e i zamena
Poveke info na 071 309 486

 Радовиш    Општина: Радовиш

Прати Е-Маил

 riste

Потврден огласувач