Logo

Toyota avensis

Број на оглас: 2932615 | Објавен на: 19.12.2018, 22:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Toyota

Модел: Avensis

Година: 2005

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2019

Сила на моторот: 95 kw / 129 ks

Цена: 5.300 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


1.8 95kw broj za kontakt: 070 218 719

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 Stefco

Потврден огласувач