Logo

Audi A4 1.9 TDI 131ks(bora,golf,passat,)Prva Boja

Број на оглас: 2932735 | Објавен на: 21.07.2018, 23:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2019

Сила на моторот: 96 kw / 131 ks

Цена: 4.900 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava audi kupeno od PORSE Skopje od salon so servisna kniska fakturi so fiskalna napraven kompleten servis novi gumi SAVA so realni kilometri moze proverka vo ovlasten servis po vasa zelba 3-KLUCA Klima Ladi posetalni informaci na telefon 100% zacuvano

 Кратово

Прати Е-Маил

 Blagoj

Потврден огласувач