Logo

MERCEDES C220-ZAMENA ZA TRAKTOR

Број на оглас: 2932856 | Објавен на: 02.09.2020, 02:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: C 220

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 08.2018

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Mercedes C220 dizel racen elegance na bugarski tabli zamena za traktor ferguson.

 Струмица    Општина:Струмица

Прати Е-Маил

 Mercedes

Потврден огласувач