Logo

Kamion VOLVO so Rampa-ZAMENA ZA KOMBE

Број на оглас: 2932863 | Објавен на: 02.09.2020, 02:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 5.200 €

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Se prodava kamion Volvo kamionot e so rampa pun dizel za tovarenje odlicen. Moze zamena za kombe. Cena za kes ne e fiksna ima prostor za dogovor.

 Струмица    Општина:Струмица

Прати Е-Маил

 Mercedes

Потврден огласувач