Logo

Renault clio 1.5dci

Број на оглас: 2932998 | Објавен на: 19.07.2018, 14:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Clio

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2018

Сила на моторот: 48 kw / 65 ks

Цена: 2.050 €
2.100 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Renault clio 1.5dci ful opema climatronik

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 lupco

Потврден огласувач