Logo

Black&Decker Slajf

Број на оглас: 2933089 | Објавен на: 04.01.2019, 11:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.500 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Машини

Вид на оглас: Се продава


Vo perfektna sostojba,proba na lice mesto,cenata e fiksna

 Радовиш    Општина: Радовиш

Прати Е-Маил

 Маќедонија

Потврден огласувач