Logo

BMW 730 D - *** FUL OPREMA **********

Број на оглас: 2933253 | Објавен на: 28.01.2020, 08:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 730

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2019

Сила на моторот: 160 kw / 218 ks

Цена: 8.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


ful oprema - - 078 - 408 - 486 - -- !!!!!!!!!!!! ima korekcija na cena na lice mesto - !!!

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 audi1@gmail.com

Потврден огласувач