Logo

Mercedes c220 cdi

Број на оглас: 2933454 | Објавен на: 19.07.2018, 14:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: C 220

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2018

Сила на моторот: 105 kw / 143 ks

Цена: 3.700 €
3.750 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mercedes c220 cdi ful opema eleganse registrirano so zelen karton

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 lupco

Потврден огласувач