Logo

Se prodava Opel Corsa so ful oprema

Број на оглас: 2933738 | Објавен на: 03.08.2018, 09:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Corsa

Година: 2005

Гориво: Бензин

Километри: 140000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2018

Сила на моторот: 44 kw / 60 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava avtomobil Opel Corsa 1.0, god na proizvodstvo 2005, redovno servisirana so servisna kniska, ispravna klima,aluminiumski bandasi i centralna brava, vo top sostojba.

 Mensur Nasufovski