Logo

Man 26.314 6x2

Број на оглас: 2933888 | Објавен на: 11.10.2018, 22:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 9.500 €

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Man 26.314
2001 godina
Sasija 6.80
Vo odlicna sostojba
Registriran do 06.2019

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 marjan

Потврден огласувач