Logo

Samsung DVD

Број на оглас: 2933987 | Објавен на: 25.06.2019, 03:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / DVD/HD/Видео/Blu-ray плеери / DVD плеери

Вид на оглас: Се продава


so vgradeno pojacalo do realni 90w i so site funkcii hdmi usb radio opticki kabel cd i 5.1.soraund.

 Скопје    Општина: Бутел

Прати Е-Маил

 Audio