Logo

BARAM RABOTA SO C-KAT

Број на оглас: 2934030 | Објавен на: 06.12.2018, 19:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Категорија: Возачи, Транспорт, Шпедиција

Пол: Машко

Образование: Средно училиште

Возачка дозвола: Ц

Познавање на јазици: Други јазици

Компјутерски вештини : Добро

Цена: 1 €
Цената е фиксна

Категорија: Вработување / Барам работа

Вид на оглас: Се продава


BARAM RABOTA SO SOFER SO C-KATEGORIA BILO KADE MAKEDONIA ILI NADVOR OD MAKEDONIA
072-645-116
072-645-116
072-645-116
072-645-116

 Скопје    Општина: Гази Баба

Прати Е-Маил

 xxx

Потврден огласувач