Logo

FORD ESCORT 1.8TD

Број на оглас: 2934042 | Објавен на: 14.09.2018, 15:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Escort

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2019

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Возилото е во одлична состојба, прв сопственик со реални 159 000km редовно сервисирана во МИ-ДА моторс, гаражирана, на 156 000km направен е голем сервис(затегачи, водна пумпа, ребрест каиш), евро кука со атест, клима која лади одлично, нови гуми.
Може да се види и проба во секое време.
Славчо 071/244-461

 Берово    Општина: Берово

Прати Е-Маил

 Slave