Logo

Лилаво биро

Број на оглас: 2934197 | Објавен на: 22.06.2018, 22:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.000 МКД

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Компјутерски маси

Вид на оглас: Се продава


Се продава лилаво биро. Цена 3000 денари. Број за контакт: 070767149

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Ana

Потврден огласувач