Logo

moleraj gletuvanje abrid fasadi plocki

Број на оглас: 2934467 | Објавен на: 03.08.2020, 13:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 30 МКД

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава


Ви следува период во кој сакате да го освежите вашиот дом и да му дадете комплетен нов изглед. Имате идеа тогаш дозволете ни на нас да реализираме,молерај,гипс,фазади,опшивки на врати прозори.
Од идеа до реализација,строго професионално и економично.
Јавете се,уверете се.
Телефон за контакт: 077 954 973

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 darko

Потврден огласувач