Logo

Плацеви за продажба

Број на оглас: 2934705 | Објавен на: 23.06.2018, 15:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 1637 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Продавам плацеви со вкупна површина од 1.637 m2 во населба Прокарка, Кочани. Првиот плац е со површина од 377 m2 - излегува на 2 улици. Вториот плац е со површина од 358 m2 - излегува на една улица. Третиот плац е со површина од 902 m2 - излегува на една улица.
Цена по договор.
Лице за контакт - Наталија: 078578787

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 Jovana

Потврден огласувач