Logo

Plac vo naselba tikesinski lozija so kompletna dokumentacija

Број на оглас: 2934773 | Објавен на: 30.06.2018, 22:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 360 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Плацот е со платени комуналии и легализирано дворно земјиште. На плацот има изградено гаража со подрум и е со комплетна документација и урбанистички план. Се наоѓа кај градскиот панаѓур на улица охридска.
Контакт
078276915 Душко
Цена по договор

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 dusko