Logo

Samsung Plano LCD

Број на оглас: 2934936 | Објавен на: 03.12.2018, 22:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Samsung

Производ: LCD

Големина: 58 cm (23 inch)

Цена: 1 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Телевизори / LCD / Плазма

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Samsung Plano LCD
многу малку користен, екстра слика и екстра цена
може и замена

 Свети Николе    Општина: Свети Николе

Прати Е-Маил

 Dejan

Потврден огласувач