Logo

WHIRLPOOL фрижидер

Број на оглас: 2934947 | Објавен на: 10.08.2018, 22:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Фрижидери

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Се продава Whirlpool фрижидер
- дводелен со комора за замрзнување
- димензии 185х65х65
- исправен
- мала потрошувачка на струја
фрижидерот е изгребан на вратата и странично при транспорт

може и замена

 Свети Николе    Општина: Свети Николе

Прати Е-Маил

 Dejan

Потврден огласувач