Logo

KIA.SORENTO.2.5.CRDI 140.KS.2005.GOD.4X4.KAKO.NOV.FULL

Број на оглас: 2934992 | Објавен на: 14.12.2018, 09:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Kia

Модел: Sorento

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2019

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Цена: 4.999 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


KIA.SORENTO.2.5.CRDI.140.KS.4X4.2005.GOD.
KLIMA
SERVO
CD.RADIO
ELEKTRIKA
CENTRALNO
ABS.ESR.AIRBAG
ALU.BANDAZI
4.NOVI.GUMI
REG.02.2019.GOD
ZELEN.KARTON
KAKO.NOV
FULL

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 XXX

Потврден огласувач