Logo

Еlektricen sterilizator Tommee Tippee za shishinja

Број на оглас: 2935026 | Објавен на: 23.06.2018, 22:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.200 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Аксесоари

Вид на оглас: Се продава


Малку користен - Cтерилизатор за шишиња и цуцли.
Ги чува шишињата стерилни до 24 часа
Пакувањето содржи:
- за максимум 6 шишиња и додатоци, стерилизира за 7 минути.

 Скопје    Општина: Гази Баба

Прати Е-Маил

 julijana