Logo

Dizni za golf 4

Број на оглас: 2935240 | Објавен на: 11.10.2019, 17:55
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 1999

Гориво: Дизел

Километри: 15000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 81 kw / 110 ks

Цена: 50 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodavat ispravni dizni od golf 4 so garancija.....

  Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

  Ulusi

Потврден огласувач