Logo

Ford Galaxy 2.0 tdci, 7 sedista

Број на оглас: 2935307 | Објавен на: 09.08.2018, 10:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Galaxy

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2018

Сила на моторот: 96 kw / 131 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Ford Galaxy 2.0 tdci, 7 sedista, 2007 godina, full oprema, navigacija, dvozonska klima, redovno servisirana vo Ford, servisna kniska, garazirana...

cena po dogovor

 Дебар    Општина: Дебар

Прати Е-Маил

 argjent

Потврден огласувач