Logo

pravo nov MOB MOTOROLA C NEOTPAKUVAN

Број на оглас: 2935565 | Објавен на: 14.08.2018, 12:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Motorola

Модел: moto c 4g

Боја: Black

Интерна меморија: 16 GB

РАМ меморија: 1,5 GB

Големина на екранот: 5 - 5,4" инчи

Цена: 4.000 МКД
4.500 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


kupen pred 3 dena ne e otvoren neupotreben MOTOROLA MOTO C

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 Velkov

Потврден огласувач