Logo

СЕ ИЗНАЈМУВА КУЌА НА ОДЛИЧНА ЛОКАЦИЈА

Број на оглас: 2935602 | Објавен на: 07.12.2018, 23:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 4

Квадратура: 93 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Струја

Дворна површина: 12 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Нова

Опрема: Наместен

Број на балкони: Тераса + 1 Балкон

Број на бањи: 2

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: Нема

Ориентација: Југозапад

Адреса: Ѓорѓи Стамов бр 9

Цена: По Договор

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се изнајмува


СЕ ИЗДАВА КОМПЛЕТНО НАМЕСТЕНА КУЌА ОД 93 m²
- ДНЕВНА СОБА СО ТРЕПЕЗАРИЈА
- СПАЛНА СОБА
- ДЕТСКА СОБА
- КУЈНА
- 2 КУПАТИЛА
Опремена со 2 клими, соларен панел, интернет и кабловска.

Куќата е на одлична локација во близина на градинката "Детска Радост", основното училиште “Владо Кантарџиев“, и болницата.A fully equipped house is available for renting. The House includes appliances, solar system and air conditioners.
The house consists of two bedrooms, a living room with a dining room, a kitchen and two bathrooms. The house is located in excellent area with kindergarten, elementary school, high school and hospital all within 5 minutes walking distance

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 Zoran

Потврден огласувач