Logo

Се продава->Вила Себастијан-Крушево<- *ПОВОЛНА ЦЕНА*

Број на оглас: 2935664 | Објавен на: 02.12.2018, 18:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 7

Број на спратови: 3 спрата

Греење: Струја

Тип на домот: Вила

Состојба: Нова

Опрема: Наместен

Број на балкони: 5 Балкони

Број на бањи: Повеќе од 4

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Југозапад

Адреса: Манчу Матак

Цена: По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Вила Себастијан располага со капацитет од 28 гости, во 7 луксузно опремени апартмани, со најубав поглед на градот и сопствен паркинг за повеќе автомобили. Се наоѓа на само 8 минути оддалеченост од центарот на градот, во мирна и релаксирачка средина.
Сите информации и детали проследете ги на нашата фејзбук и веб страна:
https://www.facebook.com/vilasebastijan/
https://vilasebastijan.blogspot.mk/

 Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

 Кочо

Потврден огласувач