Logo

Kia Cee'd SW 2008g "НОВА" 1.4i 110ks ОДЛИЧНА

Број на оглас: 2935782 | Објавен на: 09.12.2018, 23:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Kia

Модел: Cee'd

Година: 2008

Гориво: Бензин

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2019

Сила на моторот: 81 kw / 110 ks

Цена: 4.199 €
4.350 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Сревисирана и РЕГИСТРИРАНА до
(10.2019г) ЦЕЛА ГОДИНА

♧Е К С Т Р А♧ 》ПОНУДА《

🇲🇰🇲🇰🇲🇰Kia ceed sw 2008 год. произведена ,не е од увоз
✔✔✔ еуро5 ✔✔✔
🏁🏁🏁1.4 бензин 110кс🏁🏁🏁
на ланче мотор немате никакви дополнителни трошковиСо сервисна книшка 📰не е увезувана
✔2 Нови предни мортизери
✔4 нови зимски гуми
✔Нов Акомулатор
Колата е во перфектна состојба исправна 100% без никаква мана
🔝🔝🔝МОТОРОТ НА КОЛАТА🔝🔝🔝
Е ВО БЕЗПРЕКОРНА СОСТОЈБА✔✔✔


✔Централно далечинско заклучување со два оригинални клучеви
✔Имобилајзер
✔Фабрички аларм
✔Команди на волан
✔Патен борд копјутер
✔10 air bag
✔Клима *** исправна
✔Електрика на стакла
✔ЦД со Мp3 фабричко Clarion 8 звучници екстра фабричко озвучување
✔ABS ✔ESP ✔ASR


На колата функционира се до последно дугме,со редовни сервиси,слобдно може да се проба во секое време и да се провери по ваша желба


Околу цената има простор,
на лице место за последна ЦЕНА💶💶💶💶💶

Повеќе инфо на
📲📱071-338-957 може и на viber на истиот број

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 oglasnik

Потврден огласувач