1 / 1
KUPUVAM STAN VO KAVADARCI
По Договор
07.11.2020 17:36

Кавадарци / Кавадарци

Број на соби:

2,5

Квадратура:

55 m²

Греење:

Нема

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

ZVONI NA VIBER

Категорија: Недвижности / Станови