Logo

Iphone bezzicni slusalki

Број на оглас: 2935950 | Објавен на: 20.05.2019, 21:06
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 900 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Слушалки

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat novi bezzicni slusalki za iPhone moze I za android

  Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

  Сашо

Потврден огласувач