Logo

Seat toledo 19 tdi 110ks so ful oprema moze i zamena

Број на оглас: 2935989 | Објавен на: 11.07.2018, 16:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Seat

Модел: Toledo

Година: 1998

Гориво: Дизел

Километри: 20000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2018

Сила на моторот: 81 kw / 110 ks

Цена: 1.600 €
1.700 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Odlicno moze i zamena za karavan golf pasat audi

 Валандово

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач