Logo

Se prodava

Број на оглас: 2936277 | Објавен на: 01.12.2018, 06:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2012

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2019

Сила на моторот: 120 kw / 163 ks

Цена: 8.600 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Voziloto e vo odlicna sostojba bez nikakvi mani napraven e golem servis rebrast vodna pumpa.

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 kapitolijagrupauto@gmail.com (претпријатие)

Потврден огласувач