Logo

Ps vita

Број на оглас: 2936562 | Објавен на: 17.04.2019, 23:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 220 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Играчки конзоли / Sony PS Playstation / Sony PS4

Вид на оглас: Се продава


Prodavam ps vita dobro socuvana so krak za emulatori i krak za 1000 +-10 igri orginalni na ps vita 6 igri orginalni memoriska karticka 16gb futrola anatomski drzac maska folija so orginalen polnac

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 Bojan

Потврден огласувач