Logo

FISKALEN PRINTER SYNERGY PF 500, ODLICEN

Број на оглас: 2936601 | Објавен на: 06.07.2018, 10:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 12.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дукани и опрема

Вид на оглас: Се продава


Se prodava fiskalen printer PF 500 od Accent.
Pecatacot e bez GPRS. Koristen 18 meseci.

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 Зоран

Потврден огласувач